UWAGA !

SZANOWNI PAŃSTWO,

W naszym Laboratorium wykonujemy testy antygenowe w kierunku SARS-Cov2 w cenie 130 zł, wykazujące zakażenie patogenem od 5-7 dnia po ekspozycji.

Na test należy się wstępnie umówić w rejestracji.

Również wykonujemy testy na przeciwciała anty – COV2 zarówno jakościowe w klasie IgM i IgG wykazujące przejście zakażenia (również bezobjawowe), cena 80 zł oraz testy ilościowe przeciwciał anty-SARS-COV2 – wykazujące stopień wytwarzania przeciwciał przeciw istotnemu białku S wirusa odpowiedzialnemu za infekowanie naszych komórek.

Test jest głównie zalecany dla osób po przebytym zakażeniu lub po szczepieniu w celu oceny aktywacji układu odpornościowego przeciw temu wirusowi. Cena 150 zł.

Badania te, są wykonywane na bieżąco codziennie.

Zapraszamy

OgłoszeniaWażne Informacje

Pobieranie materiałów w soboty

Wznawiamy pobieranie materiału do badań w soboty od dnia 06.06.2020 r. w godzinach 7:00 - 10:00.
Zapraszamy

Wyniki On-Line

Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz wygodę naszych pacjentów, wyniki badań laboratoryjnych można teraz bezpłatnie sprawdzić poprzez nasz system informatyczny.

Adres internetowy portalu do sprawdzania wyników badań przeprowadzonych w naszym laboratorium: https://wyniki.cla.zabrze.pl:9443/web/action/secure/common/start

Dostęp do wyników on-line jest realizowany po uprzednim złożeniu w rejestracji wypisanego formularza z danymi do założenia konta.